سه شنبه 6 مهر ماه 1400
ساعت: 0:23
weather 19 °C

ضمانت اصل بودن کالا

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصل  :

ضمانت اصل بودن کالا : 

فروشگاه اینترنتی ویا به شما عزیزان این تضمین را می دهد که تمام کالاهای موجود در فروشگاه ویا با گارانتی اصل و معتبر توزیع می گردد . ما برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت ، فقط با شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می کنیم ، ما این اطمینان را به مشتریان می دهیم که تمامی کالاها دارای هولوگرام و برچسب معتبر می باشد و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است ، را می توانید از ویا خریداری کنید .
شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز رسمی ندارند ، امکان واردات کالا را ندارند . فعالیت های این شرکت ها غیر قانونی محسوب می شود . همچنین ذکر این نکته لازم است که کشور سازنده ، روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند . به عنوان مثال ، خیلی از کالاهایی که در ایران عرضه می شوند به خصوص محصولات آرایشی و بهداشتی که از کشور های خارجی وارد بازار ایران می شوند تنها به دلیل ارزان قیمت بودن است و با کیفیت بسیار نامطلوب وارد کشور شده اند .
تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ویا توسط نمایندگان رسمی آن برند در کشور عزیزمان ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوز های لازم ، از مبادی قانونی وارد کشود شده اند .
لازم به ذکر است که کلیه کالاهای مشمول گارانتی در ویا پس از تحویل به شما خریدار عزیز و عدم استفاده از مهلت 7 روز  ضمانت برگشت کالا ، اگر با مشکلی مواجه شوید مثلا گارانتی محصول ، مربوط به شرکت مورد نظر است و ویا پس از 7 روز هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت . بنابراین کلیه کالاهایی که در ویا خریداری می شود ، گارانتی شرکت آریا نکو فعال ( ویا ) را دارا می باشد .