پنجشنبه 7 مرداد ماه 1400
ساعت: 0:33
weather 33 °C

تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت : 

تضمین بهترین قیمت چیست ؟

ما این تضمین را به مشتریان عزیز می دهیم که تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه ویا با گارانتی اصل ، با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت نسبت به همه فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های  مختلف در سراسر کشور است . اگر پس از خرید از ویا ، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین تر ارائه می دهد ، می توانید درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را  ارسال و در صورت تایید ، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ویا دریافت نمایند .

تضمین بهترین قیمت چه شرایطی دارد ؟

مدل  یکسان : 

محصولات باید از نظر ویژگی های فنی ، تاریخ تولید ، تاریخ انقضا ، امکانات و قابلیت های یکسان باشند .

کالای اصل :

از آنجایی که تمام کالاهای موجود در ویا اورجینال و اصل می باشد درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهند شد .

گارانتی اصل و یکسان :  

کالاهای قابل مقایسه باید گارانتی و ضمانت پس از فروش  اصل و یکسان داشته باشند ، زیرا نوع کیفیت و خدمات گارانتی مختلف روی قیمت تاثیر خواهد گذاشت .

لوازم جانبی اصلی در بسیته بندی کارخانه : 

ویا تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی را که از طرف شرکت سازنده ارائه می شود را بدون هیچ گونه تغییر و کم و کاستی به مشتری تحویل می دهد ، بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه ها ارائه می شوند ، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشتکه تمامی محصولات اصل و با کیفیت به همراه گارانتی باشد . 

یکسانی شرایط :

برای محصولاتی که دارای تاریخ تولد و تاریخ انقضا هستند ، شامل تاریخ مصرف می شوند .

فروشگاه ها و وب سایت های مجاز : 

 مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه های مجاز و وب سایت های دارای نماد الکترونیک  از وزارت معدن ، صنعت و تجارت  باشند . مشتریان عزیز با توجه به رسمی بودن فاکتور های وب سایت ویا ، فاکتور فروشگاه فیزیکی و یا اینترنتی نیز باید رسمی و دارای کد اختصاری 9٪ مالیات بر ارزش افزوده باشد . 

کالا برای فروش موجود باشد :

کالا باید در زمانه ارائه و درخواست به ویا ، در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش قابل خریداری باشد . با توجه به لزوم شرایط یکسان بودن مقایسه ، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده ، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده و یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر بدهد ، ملاک مقایسه فرووشگاه اینترنتی ویا ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط مشتری است . 

چگونه درخواست بفرستید ؟

 مدارک زیر را به همراه کد سفارش خود ، به آدرس ایمیل  bestprice@via-co.com  ارسال کنید : 
 1- پیش فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده ; پیش فاکتور باید :
- شامل نام فروشگاه ، اطلاعات تماس ، آدرس و مهر فروشگاه ، نام خریدار ، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور ، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن می باشد .
- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد .
- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد . 
2- در فروشگاه های اینترنتی ، کافی است آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس  ایمیل ذکر شده ارسال گردد . بدیهی است اگر به وب سایت های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود ، ایمیل ارسالی قابل برسی نخواهد بود . 
سوالی دارید ؟ 
برای دریافت پرسش های خود با شماره 88010993-021  تماس حاصل فرمایید .
قوانین ؟
در صورت هر گونه تخلف یا تلاش برای سواستفاده از این طرح ، حق عدم پذیرش آن درخواست برای ویا محفوظ است ، فروشگاه اینترنتی ویا می تواند در هر زمان به تشخیص خود ، شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده ، یا ارائه آن را متوقف کند .